SRDCOVKY

Kompozície v našej jedinečnej Magickej Kocke alebo koláž v Multigeneračnom Rámiku sú naše srdcové fotoprojekty, ktoré si obľubuje každá generácia. Tieto žánre prinášajú nielen veľa radosti a úprimných úsmevov ale aj jedinečnú ozdobnú pamiatku na steny vašej haciendy.

MAGICKÁ KOCKA

mjp-magic-box-photography (1)

Fotenie v kocke je veľká zábava pre deti aj dospelých. Takáto koláž fotografií z našej Magickej kocky bude krásna pamiatka ako pre Vás a Vašu rodinu, tak aj pre blízku osobu. Kocku používame hlavne na zachytávanie rodinných a detských fotografií, ako aj jedinečných portrétov. Výborne sa hodí aj na špeciálne udalosti kedy do kocky naaranžujeme aj samotné zátišie. Téma môže byť rôznorodá. Veľká noc, Vianoce, narodeniny detí a ďalšie.

Ako prebieha fotenie v kocke?

Po príchode do ateliéru si v krátkosti preberieme variácie ktoré sa budeme snažiť zachytiť. A môže sa začať zábava! Počas fotenia vám budeme dávať návrhy na pózovanie. Bude to vlastne veľmi voľný, neformálny foto proces. Konečný výsledok bude krásna fotografická koláž na ktorú bude radosť pozerať. Tiež vám odporúčame, aby ste si so sebou priniesli akékoľvek rekvizity alebo predmety, ktoré sú pre vás dôležité a chcete, aby sme ich mohli použiť a aby boli súčasťou koláže. Môže to byť napr. hračka dieťata, kus oblečenia, záznam z ultrazvuku, plyšový medvedík a pod.

Koľko ludí sa zmestí do kocky?

Kocku sme navrhli tak, aby sa do nej zmestili dospelí aj deti. V závislosti od výšky ľudí, do kocky sa pohodlne zmestia dvaja dospelí a dve-tri deti.

Čo by sme si mali obliecť?

Spravidla platí, že s neutrálnym oblečením bez nápisov to nemôžete pokaziť. Skúste sa vyhnúť výrazne vzorovaným materiálom ako kockované košele alebo prúžkované pulóvre. Klasické oblečenie ktoré vyžaruje mladosť, jednoduchosť a čistotu sú džínsy vo farbe denim (bez ponožiek na boso!) a biele, prípadne jednofarebné tričko alebo košela. Takto zladená skupinka ludí má prirodzený šarm a to je v konečnom dôsledku cieľ. Aj keď na boso vyzeráme na fotkách oveľa prirodzenejšie, sú ľudia ktorí sa necítia dobre keď majú odhalené chodidlá. Ak patríte do tejto skupiny tak ženy si môžu dať pančuchové ponožky a muži zasa jednofarebné ponožky, najlepšie vo farbe trička alebo košele v ktorej sa budú fotiť.
Najdôležitejšie však je, aby ste sa cítili dobre v tom, čo ste si obliekli.

Koľko stojí fotenie?

Rezervácia termínu je zdarma a za samotné fotenie sa tiež nič neplatí. Pred fotením sa dohodneme či máte záujem o koláž zo šiestich, deviatich alebo trinástich fotiek ktorú si vzápetí aj objednáte. Koláž bude navrhutá podľa objednávky. Platí sa za koláž ako celok, nie za samostatne nafotené fotky. Ak sa Vám však dodatočne bude páčiť niektorá zo samostatných fotiek, tú si budete môcť kúpiť aj zvlášť.

Kocka zo 6 fotiek Kocka z 9 fotiek Kocka z 13 fotiek
cca. 20 min. fotenia cca. 30 min. fotenia cca. 45 min. fotenia
retušácia a grafická montáž koláže retušácia a grafická montáž koláže retušácia a grafická montáž koláže
25x25cm tlačená fotka 25x25cm tlačená v rámiku 25x25cm tlačená v rámiku + JPG
49€ 69€  89€
v prípade záujmu,
samostatná fotka z koláže +6€
v prípade záujmu,
samostatná fotka z koláže +6€
v prípade záujmu,
samostatná fotka z koláže +6€

MULTIGENERAČNÝ RÁMIK

generacna-mjpstudio (3)

Rodinná generačná fotokoláž, ktorá vám vyčarí úsmev na tvári a zahreje na duši.

Ako to prezrádza už aj názov, jedná sa o kreatívne fotenie troch alebo viac generácií ktoré sa v konečnom kroku skombinujú do jednej koláže.

Trojgeneračná koláž Štvorgeneračná koláž Päťgeneračná koláž
cca. 20 min. fotenia cca. 30 min. fotenia cca. 45 min. fotenia
elektronická verzia koláže elektronická verzia koláže elektronická verzia koláže
retušácia a grafická montáž retušácia a grafická montáž retušácia a grafická montáž
 49€  59€ 69€
*rám nie je súčasťou balíka *rám nie je súčasťou balíka *rám nie je súčasťou balíka

Rezervujte si dátum

TIEŽ SA VÁM MÔŽE PÁČIŤ

Tehulky

Tehotenstvo je výnimočné obdobie v živote žien a preto každá mamička by si mala uchovať krásu svojho tehotenstva. Tehotenské fotografie párikov a tehotenské akty sú všeobecne velmi populárne [..]

ikon

Deti a Rodina

Deti a rodinné portréty fotíme v ateliéry, exteriéry alebo v domácom prostredí. Fotenie v domácom prostredí odporúčame hlavne pre novorodeniatka ktoré sú v známom prostredí kludnejšie [..]

ikon

Portréty

Kreatívne fotografické služby zahŕňajú žánre ako sú konceptuálne portréty s ktorými sa väčšinou vyjadruje daná myšlienka so zmyslom pre estetickosť. Ponúkame tiež fotenie umeleckých [..]