SELFIECAM FOTOBOX
[fotobúdka . fotokútik]

SelfieCam je jedinečný FotoAutomat ktorého zariadenie pozostáva z profesionálneho fotoaparátu, ateliérneho blesku, tlačiarne a dotykového displeja riadeného centrálnym počítačom. Tieto komponenty sú dôkladne ukryté v modernej skrinke navrhnutej a vyrobenej na mieru.

Pri návrhu a vyhotovení prístroja sme predovšetkým dbali na to, aby sme získali zariadenie schopné tlačiť kvalitné fotografie. SelfieCam sa dá nastaviť aj tak, aby pomocou Wifi alebo 4G siete zasielal digitálne fotky na vopred zadanú emailovú adresu, alebo zdieľal na danom Facebookovom profile.

Ako funguje?

Používanie prístroja je – podobne ako pri polaroidoch – veľmi jednoduché. Dotkni sa tlačidla Štart, zapózuj, pričom sa na obrazovke pozeráš na seba a svojich priateľov. Po odpočítaní 3, 2, 1 sa aktivuje blesk a zväční sa daný moment. Tento proces sa zopakuje dokopy 3 krát a výsledkom budú 3 rôzne zábery. Tie sa za okamih premenia na fotokoláž vytlačenú do pár sekúnd.

Na aké podujatia SelfieCam odporúčame?

Firemný večierok, ples, narodeninová party, svadba, stretávky, či detský žúr. Možno ho použiť aj počas otváracej ceremónie predajne, reštaurácie alebo športovej inštitúcie. Kamkoľvek sa SelfieCam vyberie, v kombinácii s trendy doplnkami a jedinečným pozadím, dobrá nálada bude záručená. Na fotkách sa môže objaviť názov podujatia, či logo danej firmy. Táto voľba prináša aj významnú marketingovú hodnotu, keďže fotografie neraz vďaka veľkému počtu zdieľaní doslova obletia sociálne siete. V prípade súkromných podujatí nakladáme s digitálnymi zábermi diskrétne, a zákazníci sa k nim dostanú vopred dohodnutým spôsobom.

Aké sú náklady?

V ponuke máme 3 základné balíky, ktoré zahŕňajú prenájom samotného fotoboxu, neobmedzené množstvo vytlačených fotografií, rekvizity a ľubovoľný výber fotopozadia z našich skladových zásob. Súčasťou každého balíčka je tiež návrh fotorámika podľa Vašich predstáv a inštalácia fotokútika s personálom, ktorý bude asistovať Vašim hosťom s rekvizitami a s obsluhou fotobúdky. Cenové ponuky pripravujeme poďľa individuálnych požiadaviek zákazníka, a to v závislosti s dĺžkou prenájmu, druhu eventu a termínu, na ktorý bude fotobúdka prenajatá. Vyplnením kontaktného formulára nám pošlite Vaše požiadavky a my Vám behom 24h pošleme ponuku.

Rezervujte si dátum

TIEŽ SA VÁM MÔŽE PÁČIŤ

Srdcovky

Kompozície v našej jedinečnej Magickej Kocke alebo koláž v Multigeneračnom Rámiku sú naše srdcové fotoprojekty. Tieto žánre prinášajú veľa radosti a úprimných úsmevov.

Svadobná fotografia

Svadobná fotografia

Hlavným pilierom naších úspechov je spôsob komunikácie a kreatívna technika fotenia ktorá je známa jej ľahkosťou, ležérnosťou a citom pre detail, kde kvalita má prednosť pred kvantitou.

ikon

Darčekové poukážky

Poukážka je všeobecne ideálnym a originálnym darčekom k narodeninám, k výročiam, na Vianoce, na Valentína alebo k Svadobnému dňu. Platnosť poukážky je 12 mesiacov a k dispozícii [..]