portrety

PORTRÉTY

Ponúkame individuálne vypracované portrétne fotografie pre klientelu s rôznymi predstavami.

Fotografické služby triedime do nasledovných 3 skupín;

Creative

Kreatívne fotografické služby zahŕňajú žánre ako sú konceptuálne portréty s ktorými sa väčšinou vyjadruje daná myšlienka so zmyslom pre estetickosť. Ponúkame tiež fotenie umeleckých aktov ktoré zachytávajú nahotu ľudského tela v kontexte estetiky a kreativity. Mierne erotický podtón takýchto fotografií predstavuje len druhoradú rolu. Akty vyjadrujú pocity a emócie modela a autora, ktorý jedinečným usporiadaním svetiel a rekvizít znázorní zámery modelky alebo modela.
Táto kategória fotografií je určená na privátne použitie za účelom darovania snúbencovy, manželovy a blízkej osobe. Kreatívne portréty sa tiež dajú využiť na profesionálne použitie napr. ako profily pre modelingové agentúry atď. Pre začínajúce modelky tiež navrhujeme setové karty.
Ak obľubujete umelecky spracované fotografie tak tento žáner môže byť tiež ideálny spôsob ako si vytvoriť jedinečnú pamiatku.

Commerce

Poskytujeme tiež portrétne práce pre komerčné účeli, prezentáciu a propagáciu firemných predstaviteľov, obchodných zástupcov politikov, umelcov, hudobníkov atď. Samozrejmosťou je fotenie zamestnancov priamo v priestoroch spoločnosti.

Classic

Realizujeme tiež klasické portrétne práce s využitím na rôzne dokumenty, preukazy, životopisy, osobné profilovky.

Balík CLASSIC Balík CREATIVE Balík COMMERCE
cca. 10-15 min. fotenia cca. 60 min. fotenia cca. 60 min. fotenia
z 10-15 záberov – jedna vami
vybraná cielová fotka
balík obsahuje 5 fotiek z 10-15 záberov – jedna vami
vybraná 1 cielová fotka
retušácia a grafická úprava cielovej fotky možnosť objednania ďalších fotiek + zľava podla množstva fotiek možnosť objednania ďalších fotiek + zľava podla množstva fotiek
papierová fotka retušácia a grafická úprava fotiek retušácia a grafická úprava cielovej fotky
fotka elektronicky vo veľkom rozlíšení fotka elektronicky vo veľkom rozlíšení fotka elektronicky vo veľkom rozlíšení
8€ 75€  50€
v prípade záujmu
si môžete doobjednať
papierové fotky podla cenníka
v prípade záujmu
si môžete objednať aj
papierové fotky podla cenníka
v prípade záujmu
si môžete objednať aj
papierové fotky podla cenníka

Rezervujte si dátum

TIEŽ SA VÁM MÔŽE PÁČIŤ

Svadobná fotografia

Svadobná fotografia

Hlavným pilierom naších úspechov je spôsob komunikácie a kreatívna technika fotenia ktorá je známa jej ľahkosťou, ležérnosťou a citom pre detail, kde kvalita má prednosť pred kvantitou.

Selfiecam Fotobúdka

SelfieCam je jedinečný FotoAutomat ktorého zariadenie pozostáva z profesionálneho fotoaparátu, ateliérneho blesku, tlačiarne a dotykového displeja riadeného centrálnym počítačom.

Srdcovky

Kompozície v našej jedinečnej Magickej Kocke alebo koláž v Multigeneračnom Rámiku sú naše srdcové fotoprojekty. Tieto žánre prinášajú veľa radosti a úprimných úsmevov.