Deti a Rodina

FOTENIE DETÍ A RODÍN

Deti sú aktívne a pri fotografovaní sa rýchlo unavia. Je teda ťažké ich udržať dlhší čas na jednom mieste. Preto sa snažíme za čo najkratší čas vyhotoviť čo najviac fotografií.

Deti a rodinné portréty fotíme v ateliéry, exteriéry alebo v domácom prostredí. Fotenie v domácom prostredí odporúčame hlavne pre novorodeniatka ktoré sú v známom prostredí kludnejšie, neplačú a veľa krát si aj počas fotenia pospia. Zhruba za 30 až 60 minút sa vyhotový množstvo krásnych záberov z ktorých si budete môcť vybrať sériu najkrajších fotiek.

Ako ďalej?

sebok_adam-36Rezervácia termínu
Aby sme sa mohli na fotenie patrične pripravit, je nutné si termín vopred rezervovať. Fotenie bez rezervácie alebo na počkanie prijímame málokrát.

Osobné stretnutie
V prípade ak bol termín fotenia dohodnutý telefonicky, pred samotným fotením preferujeme aj krátke osobné stretnutie. Jedná sa o neformálne stretnutie a stručný pohovor ktorého cielom je hlavne zoznámenie strán, dohonutie vašich predstáv a lokality fotenia (ak sa jedná o externé fotenie). Vysvetlíme tiež priebeh fotenia a poradíme čo si priniesť a čo nechať doma.

szilvia-tamas-28Deň fotenia
Fotenie detí a rodín zväčša trvá 30 až 60 minút, pričom vyhotovíme cca 100 fotografií.

Spracovanie a editácia
Počas nasledujúcich 5 až 7 pracovných dní (záleží od množstva fotografií) prejdu fotografie fázou digitálneho spracovania čo v skratke znamená triedenie, rezanie a farebné tónovanie fotografií. Po dokončení týchto úkonov sa fotografie nahrajú do súkromnej foto galérie známej tiež ako Album Klienta. Tento heslom chránený album Vám pošleme prostredníctvom emailu. Po odoslaní odkazu Vás budeme kontaktovať aj telefonicky alebo SMS správou. Stáva sa totiž, že elektronická správa sa zdrží na serveroch takže nič nenecháme na náhodu.

Objednávanie fotografií
Po obdržaní hesla a odkazu na privátnu galériu si z domáceho pohodlia budete môcť fotografie prezerať a objednávku s vybranými fotografiami aj ľahko odoslať.

orsi-misi-96Obdržanie a spracovanie objednávky – Postprodukcia
Objednané fotografie sa v konečnej fáze retušujú a vyrežú na žiadanú mieru. Väčšinou sa zameriavame na retušácie pleti ale výnimkou nie sú ani malé chybičky krásy ako napríklad odstránenie väčších materských znamienok, popôrodné strie, blendovanie menších rušivých elementov ako flak alebo vlas na šatoch a podobne. Kontaktovať Vás budeme hneď po ukončení postprodukcie a tlače. Fotografie si budete môcť prevziať osobne počas otváracích hodín Ateliéru. Podla dohody, fotky môžeme poslať aj dobierkou na Vašu adresu.

 

Basic – 39€ Classic – 59€ Deluxe – 69€ Infinity – 99€
20 min. fotenia v ateliéri 35 min. fotenia v ateliéri/ext. 45 min. fotenia v ateliéri/ext. 1 hod. fotenia v ateliéri/ext.
5ks elektronických fotiek 8ks elektronických fotiek 10ks elektronických fotiek 15ks elektronických fotiek
15ks 13x18cm
tlač fotiek od 0.45€ tlač fotiek od 0.45€ tlač fotiek od 0.45€ tlač kópií od 0.45€

Rezervujte si dátum

[/one_full]

TIEŽ SA VÁM MÔŽE PÁČIŤ

Selfiecam Fotobúdka

SelfieCam je jedinečný FotoAutomat ktorého zariadenie pozostáva z profesionálneho fotoaparátu, ateliérneho blesku, tlačiarne a dotykového displeja riadeného centrálnym počítačom [..]

ikon

Darčeková poukážka

Poukážka je všeobecne ideálnym a originálnym darčekom k narodeninám, k výročiam, na Vianoce, na Valentína alebo k Svadobnému dňu. Platnosť poukážky je 12 mesiacov a k dispozícii [..]

Srdcovky

Kompozície v našej jedinečnej Magickej Kocke alebo koláž v Multigeneračnom Rámiku sú naše srdcové fotoprojekty. Tieto žánre prinášajú veľa radosti a úprimných úsmevov [..]